Stikla Paketes
Mixlogi.lv  → Stikla Paketes  → Stikla pakešu maiņa
Stikla pakešu maiņa ↓

Mēs piedāvājam saplēsto, plīsušu stikla pakešu aizstāšanu, stiklu plastikā (PVH), alumīnijā (AL), kokā, koka-alumīnija, metālā un pārējos materiālos, jebkādu stikla konstrukciju: logi, durvis, fasādes, ziemas dārzi, zenīta lukturi, jebkādi pēc sarežģītības darbi.

Jebkādas formas stikla paketes, izmēru, ar dažādiem M stikliem1, M2, tripleks, ar aizsardzības plēvēm (klases Bet1, Bet2, Bet3.), ar tonējošajām,stikla plēvēm ar tonējumu masā, ar norūdītajiem stikliem, enerģijas ietaupoši (k-stikls, i-stikls), dekoratīvi un mākslinieciskās- vitrāžas.

Steidzama stikla paketes aizstāšana Rīgā un  Latvijā (no 3-stundām pēc uzmērījuma momenta):

Mēs esam pirmie pēc stikla pakešu aizstāšanas ātrumu! Mūsū kvalificēti speciālisti īsos termiņos nomainīs jūsu stikla paketi kurš ieplīsa! Vienīgās sprukas pa steidzamību - tie ir korķi ceļā vai «eksotisks» stikla paketes izpildījums, pārējā gadījumā mums nav nekādu problēmu ar stikla pakešu aizstāšanu!!!

Stikla paketes aizstāšana plastikā (PVH):

Pats prioritārākais virziens mūsu darbībā ir PVH logu Remonts un protams ka stikla pakešu aizstāšana kurš ir saplēsts, ieplīsušais. Pēc pirmā acu uzmetiena izliksies, ka stikla aizstāšana plastikas logā ir pietiekami vienkārša, bet tas nav tā! Ir savējie sīkumi! Vispirms, akurāti jānoņem štapiku un nesabojāt viņu, izdarīt sākotnējo pareizu vārsnes ģeometriju un «sastaipīt» stikla paketi ar speciālām distanciālām oderēm. Ja stikla pakete netiks uzstādīta pēc pareizām metodes standartiem, tad vārsne pazaudēs savu ģeometriju, vai ieplīsīs, ja viņu «pārstiept»! Tamdēļ stikla paketes aizstāšanu jāatstāj speciālistiem!

Stikla paketes aizstāšana kokā:

Tāpat kā plastikas logā stikla paketes aizstāšana, tā arī kokā aizstāšana pieprasa daudz uzmanības. Šeit ne daudz grūtāk ir ar plastikā s logiem un tāpēc ne katrs speciālists, kurš uzstādīs stikla paketi plastikas logā, uzstādīs viņu kokā! Blakus ģeometrijai, kura ir aprakstīta augstāk, koka logos noņemšana un štapika uzstādīšana sarežģītāk, tā kā viņš stiprinās uz naglām kuri, kā likums, ir apslēpti zem silikonu noblīvējuma, pluss - tā ir protams ka hermetizācija ar silikonu pa kontūru, gan no ārpuses, gan no iekšpuses. Tādos darbos ir vajadzīgs augstākās izlādes speciālists, kas nodarbojās ar to agrāk! Mums tādi speciālisti ir.

Stikla paketes aizstāšana alumīnijā (AL), tajā skaitā arī fasāžu alumīnijā, augstuma darbi!

Saplēstā stikla aizstāšana alumīnijā nav tik viegla kā liekas, tāpat kā pārējos profilos, šeit gribētos atlicināt īpašu uzmanību fasāžu alumīnijam. Vispirms, jums ir jāzina, ka stikla paketes uzstādīšana fasāžu alumīnijā notiek no ārmalas un šeit jāpievērš uzmanību augstumam, uz kura stāv stikla pakete attiecībā pret zemi. Ja stikla pakete stāv augstāk par diviem metriem, tad šeit tiek pielietotas atšķirīgas uzrīces: tureļi, celtniecības meži.., attiecīgi montāžas sarežģītības dēļ izaug cena. Bet notiek jau tā, kā stikla pakete stāv vēl augstāk, piemērām  8  stāva augstumā, tādos gadījumos iesaistās montieri- alpīnisti. Pārliecinošais lūgums neuzticēt darbu ļaudīm kurš ir tāls no tā!!! Tas ir bīstami dzīvei!