Logu un durvju remonts
Mixlogi.lv  → Logu un durvju remonts  → Durvju remonts
Durvju remonts ↓

Mēs piedāvājam:

  • Durvju remonts, remonts un slēdzeņu aizstāšana metāliskās durvīs. Atplēšana.
  • Garantija un durvju pēc garantijas termiņa apkalpošana, ko uzstādīja firma  "MIX"
  • Durvju servisa apkalpošana, ko uzstādīja citas firmas
  • Atplēšana un slēdzenes aizstāšana
  • Durvju remonts

Nodaļas darbības galvenais uzdevums - piešķiršana firmas "MIX" klientiem servisa apkalpošanu, kura ir kvalitatīva un pieejama pa cenu.

Servisa nodaļa ir radīta garantijai un durvju pēc garantijas termiņa remonta, ko uzstādīja mūsu firma. Turpmāk mēs sākām piedāvāt pakalpojumus durvju remontā, ko uzstādīja citas firmas. Pašlaik mēs nodarbojamies ar remontu un ārējā durvju izskata uzlabojumu, atplēšanu, aizstāšanu un slēdzeņu iegriešanu.

Nodaļas meistari, atbraucot uz konsultāciju pie pasūtītāja, veiks apskati un, pamatojoties uz klienta novēlējumu un personīgās pieredzes, uzlasīs un uzstādīs īpaši optimālu slēdzenes variantu konkrētām durvīm. Ja durvis nav kvalitatīvas vai stipri sadilušies, tad meistars piedāvās uzstādīt jaunas durvis, paskaidrojot par to, uz ko vajag pievērst uzmanību pie tās izvēles, vai spēku laikā atvedīs durvis darba stāvoklī.

Strādājot labu laiku durvju un slēdzeņu tirgū, mēs atņemam īpaši darbspējīgas un uzticamas slēdzenes izmantošanai to gan servisa nodaļas darbā, gan uz firmas "MIX" durvīm. Uz visām slēdzenēm kas tika iegūti pie mums, bet uzstādīti citas firmas durvīs, mēs dodam garantiju un īstenojam apkalpošanu 6-12 mēnešu laikā. Slēdzenes durvīs "MIX" atrodas uz garantijas laika līdz 10 gadiem.

Mēs cenšamies strādāt ar slēdzenes ražotājiem un ziņot tiem par patērētāju novēlējumiem un trūkumiem. Mēs informējam patērētājus par preču kvalitāti, kas ir slēdzeņu un durvju tirgū.