Logi un Durvis
Mixlogi.lv  → Logi un Durvis  → Plastikas Logi
Plastikas Logi ↓

Kopiespaids no jūsmāju veidola ir atkarīgs no tā, kādas gaismas caurlaidīgas konstrukcijas ir uzstādītas uz logiem.
Plastikas PVH logi - viens no praktiskākajiem stiklojuma variantiem. Gaismas caurlaidīgo konstrukciju tirgū piedāvā plastikas logus daudzveidīgos variantos. Nekustīgi (kurli), pagriezieni, atvāžami, daudzvārsņu logi, atveramie divās malās - plastikas logiem ir jāatbilst telpas iecelšanai.

Tādēļ PVH logi ofisam un dzīvoklim var atšķirties gan ar tehnisko raksturojumu, gan pa kopēju stilu. Plastikas logu profilu ražošanai tiek izmantots polivinilhlorids (PVH), mūsdienīgs materiāls, ko apveltīja augsta noturība pret dabu un tehnisko faktoru iedarbību. Viņš nodrošina hermētiskumu un loga ūdensnecaurlaidību. Logu izmantošana no PVH profila tāpat ļauj pazemināt izmaksas uz apkuri.

Ja Jūs izvēlaties logus uz PVH bāzes, Jūs iegūstat augstu kvalitāti un jaunākas tehnoloģijas. Mēs izvēlējamies "REHAU" tāpēc, ka šajos profilos ir iemiesota Eiropas un Amerikas labāko konstruktoru pieredze. Logiem PVH profili "REHAU" ražo rūpnieciskajā uzņēmuma Vācijā jau vairāk kā 30 gadus.

Un šo pieredzi mūsu speciālisti ir gatavi iemiesot plastikas logos Jūsu mājā. REHAU profila plastikas logi PVH nodrošina maksimāli efektīvu skaņas izolāciju un saglabā siltumu telpās. Bet putekļu- un netīrumu atgrūžošie materiāli, kas ir izmantojami ražošanā, pazemina sakopšanas nepieciešamību līdz minimumam.
Tāpat plastikas logi piešķir praktiski neierobežotas iespējas pašiem daudzveidīgākajiem dizaina lēmumiem. Bet speciālie PVH logu dekoratīvie elementi piešķirs Jūsu mājas fasādei individuālu raksturu.

Nopirkt plastikas PVH logus no profila REHAU vienā no dažiem dizaina veidiem un krāsu gammām Jūs varat tieši tagad, piezvanot mūms.