Logi un Durvis
Mixlogi.lv  → Logi un Durvis  → Koka Logi
Koka Logi ↓

Viens no pašiem acīmredzamākajiem argumentiem koka eiro logu labumā - to estētiskā kvalitāte. Koka eiro logi brīnišķīgi saskan ar mēbelēm, durvīm, parketu, un nes aiz sevis klasisko izsmalcinātību un mūsdienīgu funkcionālu. Nav vērts aizmirst, ka logi - tas ir "mājas acis", un no tā, kā tie izskatīsies ir atkarīgs kopējs telpas interjers. Sauss oficiāls plastika raksturo siltuma un mājīguma izjūtu, kas mājā ar koka logiem rodas pats par sevi.

Hermētiskiem logiem no PVH-profila, beznosacījuma, ir savas priekšrocības, bet pie tam arī trūkumi diezgan acīmredzami. Lecekšu efekts un, kā sekas, kondensāts uz sienām un griestiem - tikai viens no tiem. Dabisks koks, atšķirībā no paša kvalitatīvākā plastika, "elpo", lēnām ielaižot gaisu caur mikroporainam. Tādēļ aizvērtajiem logiem notiek telpas pakāpeniska izvēdināšana, kura ļauj atbalstīt gaisa svaigumu, novērst kondensāta rašanos. Standarta koka rāmis 26 stundās ielaiž caur savējām porām apmēram 2,7 m kubikmetru gaisa.

Uzskats par to, ka plastisks mūžīgs nekā koks - vienkārši maldi. Atceraties cik desmitgadu stāvēja koka logi no priedes, kad par PVH- profiliem vēl neviens pat nedomāja! Savējā dabiska ainā, logi no koka brīnišķīgi pielāgoti pie mūsu klimatiskiem nosacījumiem, bet mūsdienīgas krāsvielas un impregnēšanas aizsargā no trupēšanas un dabu iedarbībām, paaugstinot ar to pašu tās ilgmūžību.

Izturība un nemainīgo ģeometrisku loga izmēru no PVH nodrošina metālisks profils iekšpus konstrukcijā un plastika no ārpuses. Ražotāja ekonomēšana kaut vai uz viena no šiem materiāliem noved pie bēdīgām sekām: mainīt nāksies viss logs. Koka eiro logus viltot nevar - izstrādājuma kvalitāte ir redzama uzreiz ar neapbruņotu aci. Koka eiro logi ražo no trīskāršu līmētās brusas ar resnumu 78 mm. Tieši līmētā brusa garantē visas konstrukcijas noturību pret laika apstākļu nosacījumiem (tāds logs pat ar laika straumi neiegāzīs), viņam ir augstāka izturība, kā arī ilgmūžība salīdzinot ar tā paša šķēluma parastu brusu no masīva.

Dēlis līdz brusas izgatavošanai pariet trīs kaltēšanas etapus, pēc kam notiek koksnes izbrāķēšana: zaru, darvu kabatu, plaisu noraidīšana. Pēc tam iet salīmēšana gatava dēļa brusā, sākumā pa garumu, pēc tam pa resnumu. Līmējumam pielieto ūdens atgrūžošs līmi. Atšķirīgo šķiedru virzieni, saņemami pie tādas brusas izgatavošanas, ļauj paaugstināt izturību, un neļaut notikt loga bloka deformācijai pie temperatūras kritumiem. Līmēto izstrādājumu izturība paaugstinās uz 80%, bet cietība - uz 40%, salīdzinot ar analoģiskiem vien gabala koka.

Mūsdienīgas eiro logi no koka ir apveltīti ar teicamām tehnoloģiskām kvalitātēm. Pirmkārt, tas ir zems siltum izvadītājs, kas nodrošina komfortablus nosacījumus telpā jebkādā gadalaikā. Īpašības piešķiršana plastikas logiem, kas ir iekšā logiem no koka ar dabu, nākas palielināt kameru skaitli iekšpus profilā, palielināt resnumu pašā profila, pastiprināt noblīvējuma sistēmu. Viss tas padara logu par masīvāku, bet vēl iespaido uz cenu.

Skaņas izolācijas un siltuma apmaiņas rādītāji eiro logiem no koka sajūtami augstāk, nekā plastikas logiem tā paša resnuma, bet temperatūru paplašinājuma koeficients ir zemāks. Tas ir vēl viens pluss koka logu labumā, tā kā mazāks koeficienta lielums rāda, ka tāds logs vairāk noturīgs pret temperatūru kritumiem, mazāk izmaina izmērus blīvēšanās vai paplašinājuma dēļ.

Nav mazāk svarīga īpašība koka logiem no priedes un lapegles ir remontējamība, kas ļauj novērst redzamas skrambas uz līmeņa. Izremontēt ārējos defektus uz plastikas loga praktiski nevar: visi bojājumi uz viņa nav remontējami. Bez tam, savas elektrostatiska spēkā, PVH pievelk putekļus, kas uzreiz gan atspoguļojas uz ārējā loga izskata.

Pašlaik koka eiro logi, kas ražoti zem speciālistu uzraudzībā, pilnībā apmierina mūsdienīgām prasībām.

Aukstā Norvēģijā un Somijā 70% visu logu - logi no koka, bet Zviedrijā - 76%!

Kompānija MIX piedāvā Jums eiro logus no priedes un lapegles koka un pa pieejamām cenām. MIX - tās ir augsta kvalitāte, garantijas uz visu produkciju, pastāvīgi darbojošās atlaižu sistēma. Pie mums Jūs varat iegādāties koka logus no priedes un Sibīrijas lapegles priekš kotedžām, dzīvojamai mājai un sabiedriskai ēkai. Bez tam, mūsu kompānija nodrošinās savējā klienta ar izsmeļošo informāciju par koka eiro logiem, elites logiem no koka, piešķirs informāciju pa to uzstādīšanu, izgatavošanu, tehniskajiem raksturojumiem un citiem jautājumiem.