Logi un Durvis
Mixlogi.lv  → Logi un Durvis  → Dzelzs Durvis
Dzelzs Durvis ↓

Izdarīt drošumu un drošības pieejamību - mūsu sākotnējs uzdevums.

Jūsmājas ir uzticami jāaizsargā no nevēlamas iejūtas, kāpņu vai ielu trokšņa, jebkāda kairinātāja no ārpuses! Centieni uz drošību dabiski cilvēkam. Mājās jājūtas mierīgi. Mūsu dzelzs namdurvis kļūs Jums ar uzticamu aizsargu un Jūsu miera glabātāju!  Savienot varenību un nē vārīgu tērauda ar izsmalcinātību un apdares smalkumu - īsta māksla. Mēs pārvaldām ar šo mākslu un ar prieku dāvājam viņu Jums!

Daudzi tērauda durvju ražotāji, vispirms rūpējas par gatavojamo izstrādājumu ārējo izskatu. Mēs piekrītam tam, ka metālisku durvju apdare ir ļoti svarīga, bet cenšamies pie tam pielietot vairāk materiālu, kuri ir dabiski, nekaitīgi cilvēkam. Ar gādības mērķi par patērētāju mēs izmantojam tikai ekoloģiski tīrus siltuma materiālus un izolācijas materiālus tērauda durvīm. Pie mums Jūs gaida pašas izdevīgākās cenas, dzelzs durvis vairumā un mazumtirdzniecībā var pasūtīt piezvanot mums pa tālruņiem, kas norādīti kontaktos.

Siltuma un skaņas izolācijas piešķiršanai iekšpus tērauda namdurvju ieliek speciālo termoizolāciju materiālu. Pa visu durvīs kastes perimetru ir uzstādāms kvadrāts vai svītra, uz kuru tāpat var uzstādīt gumijas blīvi, kas neļauj sveša trokšņa un caurvēju, un taisot ciet ļaujošs izbēgt no lieka trokšņa. Savējiem klientiem «MIX» piešķir metālisku durvju garantiju un pēc garantijas apkalpošanas: dzelzs un tērauda durvju remontu, slēdzeņu un komplektējošo detaļu remonts.