Logi un Durvis
Mixlogi.lv  → Logi un Durvis  → Alumīnija Konstrukcijas
Alumīnija Konstrukcijas ↓

Cenas:

Siltā alumīnija sistēmas (arējām konstrukcijām) -no 80 Ls m2
Aukstā alumīnija sistemas (iekšējam konstrukcijām)- no 50 Ls m2 

Šodien ļoti strauji celtniecībā tiek izmantotas alumīnija konstrukcijas. Alumīnija konstrukcijas kļuva ar jebkādas mūsdienīgas ēkas neaplikamo daļu. Nav iespējams iztēlot sev konstruktora uzdevumu, kurā negribētos izmantot konstrukcijas no alumīnija, pat ja būtu jebkāda nesēja un dekoratīvas detaļa, alumīnija logi, alumīnija durvis vai citas alumīnija konstrukcijas!

Alumīnija konstrukcijas, alumīnija durvis, alumīnija logus, alumīnija fasādes atšķir: vieglums un vienlaikus augsta izturība, līdzenums un līmeņa gludums, skaidra ģeometriska izstrādājuma forma, nelokāmība pie klājuguns, augstu skaņu izolējošs un silti izolējošās kvalitātes, teicama apstrādājamība.

Alumīnija durvis ir apveltītas ar savējo priekšrocību veselo rindu pirms jebkādiem citiem. Ieeju grupas no alumīnija profila (alumīnija durvis) ir apveltītas ar augstu noturību pret agresīvu vidi, nedeg, labi aizsargā no trokšņa, ļoti ilgi un uzticami dienē. Alumīnija durvju izmantošana konstruējot ļauj harmoniska savienojuma ar iekšēju un ārēju ēkas arhitektūru uz alumīnija profila līmeņa nokrāsošanas iespējas rēķina jebkādā krāsā no plaša krāsu diapazona pēc skalas RAL, kā arī pateicoties līmeņa sublimēšanai (praktiski jebkādas tekstūras sanešanai uz alumīnija durvju līmeni).
Mūsu uzņēmums ražo siltas un aukstas alumīnija durvis. Alumīnija durvju izgatavošanai tiek izmantots:Система AGS68- теплая дверная серия и Sistēma AGS50-auksta durvju sērija. Alumīnija durvis komplektējas tikai ar kvalitatīvu furnitūru. Alumīnija durvis mūsdienīgas furnitūras izmantošanas dēļ ļauj atnest mūsdienīgas dizaina īpašības klasiskā interjerā.

Alumīnija logi ir apveltīti ar tām pašām priekšrocībām kas arī alumīnija durvis. Alumīnija logi var būt jebkādi ar krāsu, tai skaitā būt vai glancēto, vai matētu nokrāsu. Ir iespējama jebkādu izmēru, formu un atklājuma tipu alumīnija logu izgatavošana. Alumīnija logi var būt ar atvāžamu, pagrieziens - atvāžams, līdztekus - nobīdīšana ar atklājuma vārsnēm. Alumīnija logi ilgmūžīgie, komfortabli un ļoti kvalitatīvi. Bet alumīnija logu pati lielākā priekšrocība - tie nepieprasa speciālu kopšanu! Jebkāds būvētājs dotu priekšroku alumīnija logus visiem pārējiem, un šī tendence lasa manāmu paātrinājumu. Praktiski visas mūsdienīgas ofisu ēkas lepojas ar alumīnija logiem!

Mūsdienīgi logi no alumīnija var būt visai daudzveidīgi pa formu un noformējumu. Alumīnija loga konstrukcijas ļauj pielietot alumīnija logus jebkādā būvju tipā - ražošanas un sabiedriskas ēkās, kotedžās un pilsētu dzīvokļos. Alumīnija loga skaistums ir parādā materiālam, no kura viņš ir izdarīts, kā arī plašām iespējām pa viņa apstrādi. Alumīnija logu var apkrāsot 400 dažādās krāsās, ieskaitot nokrāsas, kā arī piešķirt gandrīz jebkādu struktūru.
Tāpat, alumīnija loga izgatavošanas tehnoloģija ļauj apkrāsot iekšējas un ārējas daļas dažādā krāsā.

Alumīnija fasādes ļauj lemt dizaineru un arhitektonisku sarežģītos lēmumus. Alumīnija fasādes savienojumā ar alumīnija konstrukcijas piešķir ēkai mūsdienīgu ainu. Stiprināšanas elementi un aksesuāri alumīnija fasādēm ir pagatavoti no materiāla, kurš ir aizsargāts no korozijas. Virsējā fasāžu mala no alumīnija ir apkrāsojama jebkādā krāsā pēc skalas RAL atkarībā no pasūtītāja novēlējumiem.

Pēc visiem jautājumiem izgatavošanas un alumīnija logu uzstādīšanas, durvju, fasāžu, konstrukciju vēršaties pēc konsultācijas pie mūsu menedžeriem.